top of page

Kuluçka Programı: Uygulamalı Eğitimler ve Mentorluk

Womenpreneurs4Turkey projesi kapsamında 100'den fazla başvuru arasından seçilerek, kuluçka programına katılmaya hak kazanan 20 girişim arasında yer aldığınız için tebrik ederiz. Seçilen ekipler ile birlikte eğitim ve mentorluk çalışmalarına başlıyoruz. Kuluçka programı kapsamında, 10 farklı eğitimin yanı sıra yoğun iş geliştirme mentorluğu ile iş planlarınızı ve yatırımcı sunumlarınızı hazırlamanıza destek olacağız. Eğitimlerin sonunda yapılacak değerlendirme ile en başarılı 10 girişim ekibini seçeceğiz. Seçilen ve yatırımcı sunumu hazırlama mentorluğu alan 10 girişim, 6 Nisan günü online düzenleyeceğimiz demoday etkinliğinde yatırımcıların karşısında sunum yapacaklar.

Her bir eğitim kapsamında yapılacak özel uygulama ve ödev çalışmalarına ek olarak ayrıca organize edilecek mentorluk seansları ile birlikte iş planlarınızın en iyi şekilde hazırlanması sağlanacaktır. Mentorluk seansları, her bir girişim ekibi ile bire bir ve özel seans olarak düzenlenecektir. Mentorluk günleri ve saatleri, her bir girişim ekibine özel olarak takvimlenecektir. Takvimleme sürecinde, program mentorları girişim ekipleriyle iletişim halinde olacaklar.

Kuluçka programında katılacağınız eğitimlerin tarihleri ve saatleri aşağıdaki takvimde belirtilmiştir. Her bir eğitim için bağlantı linkleri proje ekibi tarafından sizlere eposta ile ayrıca gönderilecek. Eğitimlerin kaydı, daha sonra da tekrar izleyebilmeniz için sizlerle paylaşılacaktır. Ancak eğitimlere en az %70 devam zorunluluğu bulunmaktadır ve eğitimlere katılım performansınız 10 girişimin seçilmesi sürecinde değerlendirme kriterlerinden biri olarak kullanılacaktır. Süreç ile ilgili olarak her türlü sorunuzu womenpreneurs4turkey@patenteffect.com eposta adresine gönderebilirsiniz.

 

Screen Shot 2022-03-14 at 11.57.12.png
bottom of page